Cauliflower (per head)
Cauliflower (per head)

Cauliflower (per head)

Regular price $6.00
Unit price  per 

Grown organically & harvested sustainably
White, Purple, & Green Varieties
1 head is approx 2 lb
-----------------------------------
Farmers:
Ironbound Farms - Asbury, NJ
Lima Family Farms - Hillsborough, NJ
Martenette Farms - Hillsborough, NJ
Lancaster Farms - PA